maskovací stan Double Altitude

Kód: SGDAH
3 890 Kč –5 %
Stealth Gear Just Focus Photo Hide Blind Extreme Double Altitude Hide Front closed 1
3 890 Kč –5 % 3 690 Kč 3 050 Kč bez DPH
Vyprodáno

Vysoký stan (173 cm) s dvojitou výškou okének pro fotografování divokých zvířat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stan vychází z populární konstrukce pružinových států, které se "sami" postaví. Díky půdorysu 127 x 127 cm zabírá relativně malou plochu. S maximální výškou 178 cm umožňuje protažení uživatele uvnitř stanu, popř. využívání vrchních okének při fotografování/filmování ve stoje. Pružinová konstrukce je potažená odolnou polyesterovou plachtou. Má zvenku maskovací potisk s našitými umělými lístky. Ty vytváří 3D efekt. Pro jeho maximální dosažení je možné stan domalovat maskovací sítí nebo okolním porostem. Pro upnutí slouží poutka. Uvnitř je plachta černá, takže bez problémů kryje pohyb člověka uvnitř.

K čemu jsou vhodné dvě řady okének? V létě se horní řada hodí pro částečné odvětrání stanu. Dále se dá vrchní řadou okének vpustit světlo do stanu, přičemž uživatel zůstává ukrytý ve stínu v dolní části stanu. V neposlední řadě je možné okénky horní řadě prostrčit objektiv nebo dalekohled. Pr vstup do stanu slouží velký vstupní otvor na zip.

Plachta stanu je voděodolná, nicméně okénka nemají úpravu proti pronikání vody. Stan tedy bez problémů vydrží lehký déšť, ale silný nebo déletrvající déšť mu mohou činit problémy. 

Součástí dodávky stanu je transportní batoh, kotvící kolíky a provázky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pružinové stany
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.5 kg
Výška: 178 cm
Půdorys: 127 x 127 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: