Stan pro wildlife fotografy

Kód: SGWLFTMSQH
3 990 Kč 3 298 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Maskovací stan pro wildlife fotografy je dostatečně prostorný pro dva fotografy i s jejich výbavou. K dispozici mají své vlastní okénko pro vysunutí objektivu. Stan má lehkou pružinovou konstrukci a je potažený nepromokavou plachtou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální maskovací stan, který je určený především pro wildlife fotografy a filmaře nebo pozorovatele zvířat. Stan má odlehčenou konstrukci, která je tvořená 4 ocelovými pružinami. Ty umožňují rychlé postavení a složení stanu. Stan je potažený nepromokavou plachtou, která má zvenku maskovací vzor a uvnitř je černá. Střecha se dá vyztužit skládacími teleskopickými tyčkami.

Stan má okénka pouze na dvou stranách - na jedné straně jsou dvě samostatná okénka na zip vedle sebe a nejsou krytá maskovací síťkou. Tyto okénka umožňují fotografovat ze dvou míst a to buď jednomu fotografovi nebo dvěma fotografům, kteří sedí vedle sebe. Na opačné straně se nachází prostorný vchod. V této stěně jsou další dvě okénka, která jsou umístěná nad sebou. Spodní okénko má odnímatelnou síťku a slouží buď k prostrčení nohy stativu nebo fotografování od země. Spodní hrana okénka je cca 40 cm nad zemí. Dají se tudy fotografovat menší zvířata, jako jsou zajíci nebo srnčí zvěř. 

Stan má poutka, do kterých se dají přichytit zavětrovací lanka (součást balení) nebo dodatečné maskování okolním porostem. Stan má vlastní batůžek, ve kterém jsou uložené i kotvící kolíky a lanka a teleskopické tyčky pro vyztužení střechy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pružinové stany
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.6 kg
Konstrukce: Pružinová
Max. počet osob: 2
Půdorys: 152 x 152 cm
Výška: 172 cm
Počet okének: 4
Síťka v okénkách: ANO, u okénka pro fotografování od země

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: