MONAL V3

Kód: MONAL
ZdarmaZdarma
Monal
8 990 Kč 7 430 Kč bez DPH
květen 2021

PŘEDOBJEDNÁVKY - stan bude dostupný v průběhu května a bude se lišit zbarvením. Nové maskování je tmavší (stejná jako u stanu HOKKI V3 nebo V6).

MONAL je představitelem velkého fotografického stanu, který je určený pro 1-2 uživatele nebo jednoho, který má nachystaných více fotografických míst. MONAL má 6 hlavních okének pro fotografování a filmování. Tato okénka lze adaptovat pro různé typy objektivů, lze v nich používat doplňkové krycí rukávy a přizpůsobovat jejich výšku při otevření. Stan má odepínací podlahu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stan Tragopan MONAL je určený pro 1-2 fotografy nebo jednoho, který používá více fotografických stanovišť. Ve stanu se dá pohodlně i přespat. Konstrukce stanu je trubkovitá. Jako materiál stěn je použitý pevný, voděodolný polyester 150D Oxford. Vnitřek stanu není černý, ale je potažený izotermickou PU vrstvou. Ta snižuje teplotu uvnitř stanu během teplých dní o několik stupňů. Vrstva uvnitř stanu je stříbrná, ale po uzavření stanu je vnitřek tmavý. Není tedy vidět pohyb člověk uvnitř stanu.

MONAL má 6 hlavních fotografických okének, která lze přizpůsobovat použitým objektivům. Okénka jsou krytá venkovní plachtou, která brání pronikání deště do stanu. Otevírání se dělá pomocí lanek uvnitř stanu - jedná se o neslyšný systém, který pomáhá regulovat i stupeň otevření okénka. Každé okénko má jedno vnitřní, díky kterým má člověk uvnitř stanu přehled o svém okolí. Výměnné rukávy se do okének připevňují pomocí patentku a poutka. 

Střecha stanu je de facto dvojitá - standartní střecha stanu je otevírací na vrcholu. To pomáhá s ventilací stanu během teplých dní. Během chladných dní nebo při přespávání uvnitř stanu se tudy odvádí vydechovaná vodní pára. Otvor je pak překrytý druhou střechou.

Odnímatelná podlaha se instaluje, pokud se stan používán v mokrém prostředí nebo při přespávání.

Stan je dodávaný včetně soupravy krycích rukávů do okének a kotvících kolíků.

Cena stanu je garantovaná pro předobjednávky. Po naskladnění stanu u výrobce je pravděpodobné zvyšování cen. Doprava zdarma.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trubkovité stany
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4 kg
Materiál: 100% polyester 150D oxford
Půdorys: 140 x 220 cm
Výška: 140 cm
Transportní rozměry: 20 x 80 x 25 cm
Voděodolnost: ANO
Váha bez příslušenství: 4 kg
Váha s příslušenstvím: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: