Gimbalová hlava WH-200 II

Kód: WH-200
ZDARMAZDARMA
wh 200 big
17 990 Kč 14 868 Kč bez DPH
Na dotaz

Jedna z nejlepších gimbalových hlav na světě, používaná většinou wildlife fotografů. Umožňuje plynulé snímání pohybujících se zvířat nebo jiných objektů.

K zakoupené hlavě dostanete destičku P-5 zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vylepšená verze legendární gimbalové hlavy Wimberley. Je určena především jako nosič těžkých teleobjektivů 300 mm f2.8 a více. Hlava je vybavená úchytem typu Arca-Swiss. Wimberley Head Version II se hodí prakticky na jakýkoli stativ, monopod nebo jiné zařízení, které podpírá stativovou hlavu, s plochou montážní platformou 5 centimetrů nebo větší a montážním úchytem 3/8”-16. Pokud má váš stativ montážní šroub ¼”-20, můžete si zakoupit naši 3/8”-1/4” mosaznou redukční objímku (BS-100), kterou vešroubujete do montážního otvoru hlavy Wimberley. To vám umožní připevnit gimbalovou hlavu ke stativu.
Pro velké objektivy (300 mm f/2,8 nebo větší) je hlava Wimberley ideálně spojena s řadou profesionálních stativů Systematic Gitzo pro maximální stabilitu (viz naše doporučení pro stativy). Stativy se středovými sloupky se nedoporučují, protože mají tendenci vnášet do systému další vibrace, což může zhoršit kvalitu obrazu, zejména při delších ohniskových vzdálenostech. Pokud má váš stativ středový sloupek, doporučujeme při použití Wimberley Head Version II sloupek nevysouvat.

K zakoupené hlavě od nás dostanete destičku P-5 zdarma.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stativové hlavy GIMBAL
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.4 kg
? Značka objektivu: Canon, Nikon, Pentax, Sigma, Olympus, Tamron
Výška: 23,5 cm
Hloubka: 24,7 cm
Šířka: 8,9 cm
Nosnost: 12 kg
Destička: Arca-Swiss

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: