fotografický stan TRAGOPAN GROUSE V+ bazar

Kód: GROUSE V3
4 290 Kč –13 %
affut tragopan grouse v 2
4 290 Kč –13 % 3 690 Kč 3 050 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Vybalený stan  drobnou výrobní vadou, která nemá vliv na funkčnost stanu (nedošitý tunýlek, ve kterém je uchycená pružina, viz. foto v galerii).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální stan určený pro fotografy a filmaře divokých zvířat. Vyznačuje se pevnou, ale lehkou konstrukcí. Krycí plachta, vyrobená ze 100% polyesteru 150D Oxford s maskovacím potiskem, je natažená na 4 samostatné pružiny. Vnitřek stanu je černý, což pomáhá eliminovat stíny uvnitř stanu. Střecha se může vyztužit skládacími teleskopickými tyčkami. Stan má spoustu drobných vychytávek, které fotografové ocení - patří mezi ně např. pozorovací okénka krytá síťkou, otvor pro nohu stativu, otvory pro teleobjektiv nebo poutka pro domaskování stanu. Stan je dodáván společně s transportním batohem, kotvícími kolíky a kotvícími provázky. V balení je i krycí rukáv vyrobený z maskovací plachty nebo maskovací síťky - uživatel si tak může zvolit typ krytí objektivu. V balení jsou i alternativní průzory, kterými si může fotograf stan doladit. Náhradní rukávy se upevňují pomocí klipů - toto řešení v podstatě eliminuje hluk, který v minulosti vydávaly suché zipu určené k fixaci náhradních rukávů v okénkách stanu.
 
Stan má 4 okénka, která slouží primárně pro vysunutí fotografické nebo filmařské techniky. Dvě boční okénka jsou určená pro fotografování vsedě. Spodní hrana okénka je cca 82 cm nad zemí. Obě jsou zvenku částečně krytá odepínací síťkou. Síťka má otvor, kterým se dá vystrčit objektiv s menším průměrem. Zevnitř jsou okénka krytá odepínací plachtou. Uprostřed je malé okénko se síťkou, které umožňuje pozorování okolí. 
 
Hlavní fotografická okénka se nachází v přední části stanu. Dolní okénko má hranu cca 9 cm na zemí a slouží buď k vysunutí nohy stativu nebo fotografování nízko od země. Druhé okénko je kryté plachtou a slouží jako hlavní okénko pro fotografování vsedě. Plachta se ovládá pomocí šňůrek zevnitř stanu - je tedy možné plachtu nehlučně vytáhnout nebo stáhnout (např. při výměně objektivů apod.). Do velkého otvoru pod plachtou se upínají výměnné rukávy. Ty jsou součástí výbavy stanu - k dispozici je síťovaný nebo nepromokavý.
 
Vchodová část stanu se otevírá pomocí masivního zipu. Vchod je částečně krytý síťkou. Odepnutím maskovací plachty a ponechání síťky je možné odvětrání stanu v teplém počasí. Vchodový díl má také jedno malé, pozorovací okénko.
 
Stan má půdorys 127 x 127 cm a výšku s vyztuženou střechou 140 cm. Je tedy určený pro jednoho fotografa s plnou výbavou a křesílkem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazar, vybalené
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.5 kg
Konstrukce: Pružinová
Materiál: 100% polyester
Maximální počet osob: 1
Půdorys: 127 x 127 cm
Výška: 140 cm
Voděodolnost: Ano, lehký déšť
Otevírání okének: zip
Síťka v okénkách: ano
Počet okének: 3 velká

Jak rozložit, maskovat a složit stan Tragopan Grouse V+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: