• 1 z 5
 

Digitální zaměřovač Photon RT 6x50

Neohodnoceno
 

Digitální zaměřovač pro použití ve dne i v noci. V noci poskytuje jeden z nejlepších výkonů ve své kategorii. Extrémně snadné ovládání i pro začátečníky.

Dostupnost Na dotaz
18 990 Kč
15 694 Kč bez DPH
   
Kód produktu 26394
Značka Yukon
Kategorie Zaměřovače
Záruka 3 roky
 
 
 
Photon RT 6x50 má v základní až 6-ti násobné optické zvětšení, které se dá digitálně zvětšit až na dvounásobně. Díky vysokému rozlišení snímacího senzoru a displeje se kvalita obrazu při zoomování téměř nemění. Špičkový procesor a výkonné noční vidění umožňují bezproblémové pozorování v noci na vzdálenost až 300 metrů.
 
Zaměřovač je vybavený integrovaným LED IR přísvitem s vlnovou délkou 940 nm. Přísvit je neviditelný okem a umožňuje sledovat zvířata bez rizika jejích vyplašení. Přísvit má 3-stupňovou regulaci výkonu a umožňuje efektivně přizpůsobit intenzitu osvětlení v závislosti na vzdálenosti pozorování.
 
Je konstrukčně řešený pro dosažení velké mechanické odolnosti vůčí zpětnému rázu při výstřelu a lze ho použít na zbraních s kinetickou úsťovou energii do 6.000 J. To pokrývá drtivou většinu běžně používaných loveckých kulových a brokových zbraní. Velká mechanická odolnost umožňuje jejích použití i s kuší.
 
Nahrávání statických snímků a videa je bezproblémové díky integrovanému videonahrávači. Pořízené nahrávky jsou uložené do vnitřní pamětí a lze je snadno stáhnout pomocí kabelového USB připojení do počítače nebo notebooku. Videa a snímky je také možné stáhnout do smartphonu nebo tabletu bezdrátově přes WiFi s využitím bezplatné aplikace Stream Vision (pro iOS a Android). Takto je možné sledovat aktuální obraz viditelný v zaměřovači a přes YouTube a dalších online aplikacích vysílat živý přenos. Zaměřovač je také možné ovládat a nastavovat přes mobilní telefon.
 
Uživatel má na výběr 6 typů křížů ve 3 barevných schématech. Záměrný kříž je zobrazen na LCD displeji spolu s obrazem. Uživatel si tak může být 100% jistý, že při zaměření cíle nedojde k posuvu kříže. Střední část těla Photon RT je tvořena tubusem o tloušťce 30 mm, která je standardem pro klasické optické zaměřovače a která umožňuje montáž Photon RT na různé typy zbrani pomocí 30mm kroužků. Vzdálenost mezi okem střelce a zaměřovačem je cca 70 mm. To je bezpečná vzdálenost pro použití i s velkými ráži zbraní, které mají větší zpětný ráz.
 
Jako zdroj energie slouží čtyři AA baterie. Ty jsou uložené v praktickém kontejneru, který se vkládá do snadno přístupného prostoru v těle zaměřovače. Pro bleskovou výměnu baterie je k dispozici další náhradní kontejner. Provozní doba může být výrazně prodloužena použitím vysokokapacitních externích napájecích zdrojů (napájecích akumulátorů), které mohou být připojeny k Photon RT prostřednictvím micro-USB konektoru. Při použití Photon RT při nízkých teplotách může být zdroj energie udržován na teplém místě, např. pod oblečením,tím se zabrání jeho rychlému vybití. Během krátkých přestávek v používání nebo pro lepší utajení lze u zaměřovače vypnout pouze displej bez přerušení dalších provozních funkcí. Použíti této funkce znamená šetření energie a mnohem rychlejší dobu restartu, když je to nejvíce potřeba.

Podobné produkty

Hmotnost 0.93 kg
Zvětšení 2-12 x
Zorný úhel 3.3°
Senzor CMOS 768x576px
Mikro displej 640 x 480px
Oční reliéf 70 mm
Foto ANO, 320х240, 640х480, 1280х960
Video ANO, 320х240, 640х480
Balistický kalkulátor NE
WiFi (sdílení, ovládání, galerie) ANO @ iOS, Android
Bluetooh NE
Plynulé ostření ANO
Noční mód ANO
Zaměřovací kříž 6 typů, 3 barevné vzory
Mikrofon ANO
USB ANO, micro USB, lze i napájet
Montáž standardní 30 mm kroužky
IR osvětlení ANO, 940 nm
Výdrž baterie 18+ hodin
Zdroj energie 4x AA baterie
Voděodolnost ANO, lze použít za normálního deště
Rozměry těla 458 x 100 x 92 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.