Skládací stan Extreme Wildlife

Kód: SGWSNOMH
3 690 Kč 3 050 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
27.4.2021

Skládací maskovací stan pro fotografy, filmaře a pozorovatele divoké přírody. Je vybavený systémem pozorovacích okének, která umožňují 360° pozorování okolí stanu. Dále má okénka pro vysunutí objektivu ve výšce cca 75 cm nad zemí a okénka pro objektiv nebo nohu stativu nízko u země. Vchod stanu je krytý maskovací síťkou, přes kterou se dá stan odvětrávat v teplém počasí. Stan je určený pro jednoho uživatele. Bez problémů vydrží lehčí déšť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládací maskovací stan pro fotografy, filmaře a pozorovatele divoké přírody. Je vybavený systémem pozorovacích okének, která umožňují 360° pozorování okolí stanu. Dále má okénka pro vysunutí objektivu ve výšce cca 75 cm nad zemí a okénka pro objektiv nebo nohu stativu nízko u země. Vchod stanu je krytý maskovací síťkou, přes kterou se dá stan odvětrávat v teplém počasí. Stan je určený pro jednoho uživatele. Bez problémů vydrží lehčí déšť. Půdorys stanu je 115 x 115 cm, maximální výška 147 cm.

Konstrukce stanu je pružinová. Na ní je natažená plachta, která je uvnitř černá a zvenku je potištěná maskovacím vzorem v odstínech hnědé barvy. Stan je možné domaskovat maskovací sítí nebo okolním porostem. Součástí dodávky je transportní batoh, kolíky a větrovací provázek.

Stan Extreme Wildlife je stan Buteo Mark II, ale prodává se pod jinou obchodní značkou a názvem. Jinak se jedná o totožné produkty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pružinové stany
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.9 kg
Půdorys: 115 x 115 cm
Výška: 147 cm
Materiál: 150D Polyester
Počet osob: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: