Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 4
 

UM 595 2G

Neohodnoceno
 

Fotopast s nočním neviditelným přísvitem, určená především k monitorování objektů, vstupních bran, čerpacích stanic na farmách apod. Téměř okamžitě odesílání snímky.

Dostupnost 5 dní
7 490 Kč
6 190 Kč bez DPH
   
Kód produktu 595M2GK
Značka UO Vision
Kategorie Odesílací
Záruka 2 roky
 

Fotopast UM 595 2G je předurčena jak k monitorování pohybu zvěře, tak i k monitorování pohybu v okolí majetku. Využití najde především v zemědělských podnicích při nočním sledování vstupních bran, skladů krmiv, krmných žlabů, odstavené techniky, uvnitř dílen a skladů nebo u čerpacích stanic. Má maskovanou skříňku s nepravidelnou mřížkou přes blesk. Fotopast má vysokou úroveň zabezpečení pomocí hesla a také má adaptaci na provlečení lanového zámku, skříňka je uzamykatelná pomocí vysacího zámku. Obal fotopasti je vyrobený z tvrzeného plastu a je odolný vůči vlivům počasí. U záběrů se ukládají GPS souřadnice.

Kombinace vynikající optiky a 60 vysoce výkonných LED diod poskytuje výbornou kvalitů snímků jak ve dne, tak i v noci. Fotopast je programovatelná co se týká kvality snímků a videí. K videu lze nahrát i zvuk. Vychytávkou je režim TIMELAPSE, který umožňuje snímání sledovaného území v danném časovém úseku bez ohledu na to, zda došlo nebo nedošlo k narušení sledované zóny pohybem. Tento režim mají i jiné fotopasti, ale u UM 595 2G jde tento režim kombinovat i s ostatními režimy, takže nemusí panovat obava, že něco "uteče". Toho lze využít např. u rukávů s CCM, které jsou hodně dlouhé a špatně se hlídají.

Fotopast odesílá SMS nebo maily téměř okamžitě, s minimální prodlevou. Důležitá je přítomnost silného 2G signálu. Pokud není k dispozici, může být odesílání zpožděno. Fotopast umožňuje využití SD Wi-Fi karty, která pomůže stáhnout snímky do telefonu (pozor ale na dostatečnost kapacitu paměti telefonu, zahřívání SD karty, komplikované nastavení, spotřebu energie a cenu SD karty). Pro méně zdatného uživatele doporučujeme stažení snímků do čtečky nebo výměnu karty a stažení do PC.

SMS ovládání pro Android je ke stažení zde: ovládání

Hmotnost 0.3 kg
Přísvit 60 vysoce intenzivních neviditelných IR LED
Dosvit do 15 metrů
Detekce do 18 metrů PIR (pasivní infrared senzor)
Záznam fotografií ANO
Rozlišení fotografií 3 - 12 MP, formát jpg
Záznam videa ANO, formát HD, QVGA se zvukem
Rozlišení videa 720, 1080
Délka videa 5-60 sekund
Záznam foto+video ANO
Prohlížení na displeji ANO
Odesílání ANO
SMS ovládání ANO
Paměťové médium SD karta do 32 GB
Energie 12 AA baterií
Nastavení Displej
Rycholost spouštění do 1 sekundy, podle podmínek
Jazyk Čestina
Snadnost nastavení Snadné
Balení Fotopast, CZ návod, popruh, mikro USB adaptér, 8 GB karta, sada baterií
Výška 14 cm
Šířka 10 cm
Hloubka 5,5 cm
ZDARMA 8 GB karta + sada baterií

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.