Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 8
 

DIGIFORCE X970

Neohodnoceno
 

Digitální přístroj DIGIFORCE X970 je vybaven vestavěným laserovým IR přísvitem s nastavitelným výstupním výkonem ve třech úrovních. IR přísvit vyzařuje v infračervené oblasti světelného spektra (915 nm), neviditelné okem a nerušícím zvěř.

Dostupnost 3 dny
23 790 Kč
19 661 Kč bez DPH
   
Kód produktu 78099
Značka Pulsar
Kategorie Monokuláry
Záruka 3 roky
 

DIGIFORCE X970 je vybaven vestavěným laserovým infra přísvitem, s certifikací první třídy laserové bezpečnosti. Přísvit má  nastavitelný výstupní výkon ve třech úrovních. IR přísvit vyzařuje v infračervené oblasti světelného spektra (915 nm) - je neviditelný okem a neruší zvěř. Úhel divergence světelného paprsku je zvolen takovým způsobem, aby optimálně nasvítil zorné pole přístroje. Použití nových komponentů vedlo ke zvýšení citlivosti v noci.

Funkce Sum Light™ umožňuje výrazně zvýšit citlivost CCD snímače v případě nízké úrovně okolního osvětlení (soumrak, noc) a tím umožňuje pozorování při malém osvětlení i bez použití infračerveného přísvitu. Digitální přístoje jsou oproti klasickým zesilovačům necitlivé vůči dennímu světlu a proto tedy nemohou být poškozené při používání za světla. V případech, kdy je přístroj používán během dne, má v krytu objektivu světelný filtr, který snižuje množství vstupujícího světla, snižuje jas a zvyšuje kontrast.

Základní zvětšení je 4x, ale díky dvojnásobnému digitálnímu zvětšení je možné zvětšovat až 8x při zachování dostatečné kvality rozlišení i na delší vzdálenosti.

Při pohledu do okuláru je vidět poměrová stupnice, která umožňuje zkušenému operátorovi odhadnout vzdálenost k pozorovanému objektu při znalosti jeho výšky. V době, kdy uživatel nepozoruje přes okulár, je možné zapnout funkci vypnutí displeje. Ostatní systémy nočního vidění i nadále fungují, ale vypnutý displej zbytečně nevyzařuje jas a šetří energii. Opětovné zapnutí displeje je rychlé. Tělo přístroje je vybaveno výstupem pro nahrávání do externího zařízení nebo prohlížení na externím monitoru. Také je na něm stativový závit pro použití na stavitu. Je osazeno lištou Weaver 7/8" pro montáž externích doplňků. Jako zdroj energie slouží 4 AA baterie nebo externí zdroj, který může být v mrazu uschován pod kabátem uživatele. Tím se dá prodloužit účinnost během mrazivých nocí. 

DIGIFORCE X970 je vhodný pro noční ostrahu objektů, lov, turistiku apod.

Hmotnost 0.42 kg
Zvětšení 8x
Průměr objektivu 50 mm
Zorný úhel 7.5°
Oční korekce +/- 5 dioptrií
Typ a rozlišení displeje OLED 640 x 480
Typ a rozlišení senzoru CCD 752 x 582
Voděodolnost IPX4 (do deště)
Video výstup Analog
Minimální pozorovací vzdálenost 5 metrů
Maximální pozorovací vzdálenost 450 metrů
IR osvětlení 915 nM, neviditelné
Zdroj energie 4 AA baterie
Orientační provozní doba 3.5h (s IR) až 4h (bez IR)
Externí napájení 8.4 - 15V / 3W
Provozní teplota -25 až +50°C
Rozměry 17.6 x 8.3 x 6.2 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.