GT5533 S

Kód: GT5533S
24 800 Kč –4 % 23 800 Kč 19 669 Kč bez DPH
5 dní
Můžeme doručit do:
19.12.2023

Karbonový stativ řady SYSTEMATIC 5 patří k nejsilnějším a nejstabilnějším stativům na světě. ZDARMA LensCoatTM WRAP 514.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CARBON_EXACT

Stativ Gitzo GT5533 S je malý a skladný stativ řady Systematic 5. Má široký průměr horní sekce nohou, je třísekční a má širší stativovou platformu než stativy řady Systematic 3 a 4. Je špičkovou volbou pro amatérské a profesionální fotografy a kameramany, kteří používají dlouhé teleobjektivy a těžké kamery. Stativ je vyroben revoluční technologií Carbon eXact. Nohy stativu jsou nyní ještě tvrdší a díky tomu poskytují skvělou torzi a rychlejší uklidnění vibrací. Stativ je nyní maximálně univerzální, horní část se dá snadno otevřít/zavřít a tím vyměnit zařízení na stativu. Je možné použít středový sloupek, plochý disk, polokulový video adaptér, horizontální vyrovnávací destičku nebo jiné doplňkové vybavení.

Stativ váží 2.63 kg a unese až 40 kg! Pracovní výška se pohybuje od 10 do 134 cm a poskytuje tak dostatečný komfort fotografování v leže i stoje. Nízká výška je možná díky tomu, že je možné rozložit nohy do téměř vodorovné polohy. Vysunutí jednotlivých sekcí stativu se aretuje patentovaným G-Lock uzamykáním - díky speciálnímu navržení se předchází vniknutí prachu, písku nebo vlhkosti do vnitřku nohou. Konce nohou jsou nově vybaveny gumovou polohovací koncovkou o průměru 5 cm. Ta se dá v případě potřeby vyměnit za kovové hroty, které poskytují lepší stabilitu v písku, blátě nebo na hlíně. Pro fotografování na pevném povrchu (beton, asflat, skála) je vhodnější ponechat gumové koncovky.

Stativ má závit pro připojení externího vybavení jako je např. externí rameno Manfortto, LED osvětlení, monitor apod.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Gitzo Systematic
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.63 kg
Stativová hlava: Wimberley, Really Right Stuff, Jobu, Gitzo, Manfrotto, Benro, Sirui, Kirk, Zenelli
Materiál: CarbonExact
Bezpečná nosnost: do 40 kg
Průměr sekcí nohou: 32.9, 37, 41.3 mm
Počet sekcí: 3
Úhel nohou při fixaci: 23°, 53°, 86°
Fixace nohou: Twist Lock
Šroub: 3/8″
Minimální výška: 10 cm
Maximální výška bez středového sloupku: 134 cm
Možnost přidat středový sloupek: ANO
Výška složeného: 62 cm
Průměr: 90 mm
Vodováha: ANO
Barva: Noir
Série: 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: