Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Edge GS 2,7x50 L

 

Binokulární noční vidění pro univerzální použití.

Dostupnost 3 dny
Můžeme doručit do
23.10.2019
Běžná cena 17 550 Kč
Ušetříte 260 Kč (–1 %)
17 290 Kč
14 289 Kč bez DPH
   
Kód produktu 75098
Značka Pulsar
Kategorie Binokuláry
Záruka 3 roky
 

Přístroje pro noční vidění pracují se zbytkovým světlem v okolním prostředí (světlo hvězd, měsíce). To je pomocí elektro-optického měniče (EOM) zesíleno a přivedeno do okuláru. EOM je napájen baterií. 

Pulsar Edge GS 2,7x50 L je binokulární noční vidění s univerzálním použítím. Zesilovače jasu obrazu CF-Super pracují v kombinaci se speciální optickou soustavou R-contact a pěti čočkovými okuláry. To dává dohromady velmi ostrý a přesný obraz bez zkreslení. Poměr zvětšení k zornému poli přístroje je zvolen optimálně a přístrojem se dají pohodlně pozorovat jak velké pláně, tak i detailně prohlížet objekty na větší vzdálenost.

Novinkou je použití laserového infračerveného přísvitu s více čočkovou optickou soustavou. To vytváří soustředěný infračervený paprsek s velmi dlouhým dosahem (o cca 50 metrů delším než u diodového přístroje). Přístroj disponuje plynulou regulací výkonu, takže přísvit je dobře přizpůsobitelný různým podmínkám pozorování.

Ovládací prvky přístroje jsou logicky umístěny na horní straně přístroje, jsou bezhlučné a dobře ovladatelné. Výhodou je také horní standardní montážní lišta Weaver 7/8" pro upevnění dalšího příslušenství.

Elektronický blok přístroje hlídá úroveň osvětlení a sníží nebo úplně vypne napájení zesilovačů jasu obrazu při překročení prahové úrovně nadměrného osvětlení. Tím se výrazně prodlužuje životnost přístroje. Tělo přístroje je vyrobené z plastu a vyztužené skelnými vlákny. Je hermeticky uzavřené, odolá nárazům, vlhkosti a prachu. Proto je možné používat tento dalekohled v náročných podmínkách a v nepříznivém počasí.

Hmotnost 0.85 kg
Zvětšení 2.7x
Průměr objektivu 50 mm
Zorný úhel 13°
Oční korekce +/- 4 dioptrie
EOM CF-Super / EP-33-SF
Průměr výstupní pupily 4 mm
Oční reliéf 12 mm
Minimální pozorovací vzdálenost 5 metrů
Maximální pozorovací vzdálenost 200 metrů
IR osvětlení 780 nM
Zdroj energie 2x AAA
Orientační provozní doba 50h bez IR/20h s IR
Provozní teplota -20 až +40°C
Rozměry 20.3 x 12.2 x 6.5 cm
Bezpečnostní třída dle IEC 60825-1:2007 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.